Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van kb 2-3 kiló súlyfeleslegem...

Van kb 2-3 kiló súlyfeleslegem, inkább tokában mutatkozik meg, meg egy minimális has, a toka nagyon zavar. Alapjában véve egy nagyon nehezen hízó típus vagyok, nem is vagyok egy súlyos alkat (180cm/75kg) hogy tudnám ezt minél gyorsabban leadni?

Figyelt kérdés
Utána egyébként el szeretnék kezdeni edzeni és kb 8-10 kilót izomban felpakolni, egy atletikus testalkatot kialakítani:) Köszi a válaszokat!

2019. febr. 19. 16:59
 1/7 anonim válasza:
2-3 kiló nem a tokádon van :) Kaja és mozgás együtt, nem előbb fogyunk, aztán mozgunk, hanem figyelsz a kajára és mellette mozogsz, de nem futsz meg ugrabugrálsz, hanem pl. HIIT edzéseket végzel.
2019. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát tudom azért, hogy nem a tokámon van, mert akkor kb akkora lenne, mint egy úszómedence😂 azt írtam, hogy a súlyfeleslegem inkább a tokámon mutatkozik meg, tehát hogy a nagy semmittevésekben feljött rám 2-3 kiló és ennek hatására "kitokásodtam" :D
2019. febr. 19. 20:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként annyira nem vészes, csak ahhoz képest, amilyen eddig volt az arcom, eléggé elcsúnyítja. Inkább csak akkor látszik, ha lefele nézek, de látható azért egy picit, amikor csak simán nézek előre, hogy van valami plusz réteg az állkapcsom ívén és alatta
2019. febr. 19. 20:51
 4/7 anonim válasza:
Megértelek, én is tokásodok egyből, ha elkezd felszaladni pár kiló :) Azon tényleg csak a kaja segít... sok sikert!
2019. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2019. febr. 21. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet nyakra is edzeni nem? Fejtartâs edzéssel. Az lejjeb viszi a tokát.
2019. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már azt is csinálom pár napja, hátha lesz belőle valami:D sokat nem veszítek vele, ha nem jön be a dolog
2019. febr. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!