Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a mozgás elegendő a fogyáshoz?

Ez a mozgás elegendő a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Van rajtam vagy +10 kg felesleg, amit le szeretnék dolgozni, persze az étrendemen is változtatni fogok, a cukrot már teljesen kiiktattam, pékárut sem szeretnék enni, de a mozgásra lennék kíváncsi. Sok helyen zsírpárnáim vannak, amit el szeretnék tüntetni. A legrosszabb deréktájon, has illetve comb tájon. A fenekem elég jó, arra sose volt panasz, viszont most hogy elkezdtem edzeni, félek, hogy lapos lesz.

Amit csinálok:

-fél óra intenzív szobabiciklizés

-fél óra comb, fenék edzés (Rubint Réka) ez nagyon kemény fél óra amúgy, a végére kidőlök.

-levezetésként 20-30 guggolás 5 kg. súlyokkal.


Ez így jó? vagy változtassak?


2019. febr. 19. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy a cukrot és a pékárut hanyagolod, már ez maga is sokat számít de végeredményben akkor fogysz, ha eveseb kaóriát viszel be mint amennyit felhazsználsz. Ez akár mozgás nélkül is elérhető de ugye a mozgás segít és egészséges is.jó uton haladsz de pontos választ nem lehet adi. Ha nem fogysz csökkentsd a kalóriát kicsive és figyeld a hatást
2019. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!