Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha elkezdek futni rendszeresen minden hétköznap reggel 6-tól 7-ig meg valamikor délután mondjuk egy 2 órát, akkor mennyi idő kell, míg hozzászokik a szervezetem (tehát hogy már nem olyan egyszerűen fáradok el a futástól)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: futás, tüdőkapacitás, sport, mozgás

febr. 19. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok
Flagstaff nevű felhasználó válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy miért akarsz napi három óra futáshoz hozzászokni? Szerintem ugyan előbb sérülsz le, mint hogy hozzászoknál, de a kíváncsiságom nem hagy nyugodni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 20. 00:06 Privát üzenet
Sokkal hamarabb kimerülsz, vagy lesérülsz. fokozatosan növelgesd az edzéseket, mondjuk 10%-al, és akkor is kell hagyj pihenőheteket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 20. 08:27 Privát üzenet
Észszerű edzéstervvel nagyon hamar, akár hetek alatt érezhető fejlődést lehet elérni. Keress a neten kezdő edzéstervet és azt kövesd, ne ezt a marhaságot amit kitaláltál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 20. 21:34 Privát üzenet
Nem tudom hogy milyen szintről indulsz, de kezdetben mindenképpen annyit fuss amennyi jólesik.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 25. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Simán jólesik annyi, amennyit a kérdésben írtam:D még többet is tudok, persze nem sprintelek, meg azért meg is állok néha, de szerintem simán tudnék futni ettől is többet. Valamiért jól érzem magam tőle:D

# 5/5Időpont febr. 25. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hétköznap reggel futók, hogy néz ki a reggeletek?
20 éves,183cm magas, már csak 67 kg Dolgozom hétköznap reggel 6-tól délután kettőig. az idő alatt 3 szendvicset eszem. Tömegelni szeretnék, Naturba edzek napi 3-4000 vagy annál...
Az V. /XIII. kerületben milyen mozgáslehetőségek vannak hétköznap délután suliidőben? 14/L
Érdemes délután 4 körül eljárni a császár komjádi uszodába hétköznap? Sokan vannak?
Fél éve Rōpizünk minden hétköznap tornateremben délután 5 ig. Szeretnénk komolyabban venni és egy klubbot létrehozni. Szeretnénk meccsre járni. Hogy lehetne versenyekre járni? 17 F
Győrben a Bem parkban lévő street workout pályára megtudná valaki mondani nagyjából mekkora forgalma van hétköznap délután esetleg van street workout csapat aki oda jár?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!