Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Gördeszkázni nehéz lenne megtanulni 22 évesen?

Nem szeretnék trükköket csinálni, egy cruisert akarok venni, hasítani vele a városban :D

Nagyon régóta szeretnék, de most alakult úgy az életem, hogy tudnék venni egyet.

Milyet ajánlotok? 50-80 ezer forintot rááldoznék, +/- 10 ezer forint.

Hogyan, hol tudnék gyakorolni, megtanulni menni vele?

Mindent tudni szeretnék, elég elhivatott vagyok. :)

febr. 22. 13:18  Privát üzenet  

A válaszok
Vegyél inkább elektromos longboard-ot.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 22. 13:24 Privát üzenet
Ha nem is elektromosat, de egy longboard szerintem a te celjaidra tokeletesen megfelel.Konnyen bele lehet jonni, stabil, es viszonylag gyors.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 22. 23:34 Privát üzenet
Cruiser jó döntés. ha pl van a városodban=faludban gördeszkás bolt (pl.: Stég) akkor érdemes bemenni és utána kérdezni ha mrg nem akkor nézegess oldalakon (pl.: Stég,SetupShop stb.) elég jókis deszkák vannak és ha nem is találsz ami tetszene akkor meg tudod kérdezni mikor jön új adag és akkor vissza jösz általába elég sokszor váltják a deszkákat. remélem tudtam segiteni :)

# 3/3Időpont márc. 12. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El szeretnék kezdeni gördeszkázni, melyik gördeszka az ami a legmegbízhatóbb? 20. 000Ft szánnék rá 14 éves lány vagyok és 60 kiló szóval hogy elbírjon. Nehéz megtanulni? Én egy...
Szerintetek 15 évesen már késő elkezdeni megtanulni gördeszkázni?
Szerintetek mennyire nehéz megtanulni gördeszkázni?
Az a kérdésem hogy mennyire nehéz megtanulni gördeszkázni? (nagyon kezdő vagyok) és mi a különbség a cruzer és a sima deszka között? Vagy úgyan az a 2? :D
Kb mennyi idő megtanulni gördeszkázni? És mennyire nehéz?
Szeretnék megtanulni gördeszkázni. Segítene valaki?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!