Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munkafásli mennyire jó ötlet?

Munkafásli mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire jó ötlet a munkafásli? Most rendeltem meg egyet, ami alá majd fáslialátétet is veszek. Rengeteg videót néztem a fölhelyezéséről, szóval nagyjából tudom, hogy hogyan és milyen szorosan kell felrakni. (Meg persze első használat előtt azért gyakorolnám is sokat.) Viszont hallottam pár elbizonytalanító véleményt. Gondolkoztam rajta, hogy ín- és

bokavédőt veszek, de megtaláltam ezt a fáslit (használtan ,de nagyon jó állapotban) olcsón, és az előbb említettek pedig sokkal drágábbak voltak. Jelenleg hobbilovaglok, terepen is sokat megyek, de később versenyszerűen is szeretném űzni a sportot (díjugratás). Szerintetek hülyeség volt megvenni?



2019. febr. 24. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkafásli alá nem kell alátét - meg úgy általában is egy rendes ínvédő/bokavédő HA szükséges, jobban véd - a fásli csak elszorítja a vérkeringést. Én hanyagolnám.
2019. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a sima gumis munkafásli alá kell, mert szétdörzsöli a ló lábát munka közben. A kombinált (vastagabb) és a bélelt munkafásli alá nem kell. Amúgy köszönöm a válaszodat!
2019. febr. 25. 04:29
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha nem húzom olyan szorosra akkor nem szorítja el, nem?
2019. febr. 25. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!