Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Asztma miatt végleges testneve...

Asztma miatt végleges testnevelés felmentést hogy tudok kapni? Asztmás vagyok. Hogyan? Kinél? Milyen vizsgálatok voltak ez miatt? Mennyi időre adják ki? Aki már kapott ilyet legyen szíves írja le a tapasztalatait.

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Az orvost vagy a testnevelés tanárod kérdezd meg
2019. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.

Ha olyan súlyos lenne akkor még az iskolábajárás is probléma lenne.

Ha jófej a háziorvos akkor a téli hónapokat kibulizhatod.

2019. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne idegesíts már, hogy egy rohadt tesiórát nem tudnál végig csinálni. Ha annyira súlyos, akkor max a cooper futás vagy hasonló megerőltető feladatok alól kaphatsz felmentést. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy kidobóst, egy szekrényugrást, vagy kötélmászást ne tudnál túlélni. Vannak nekem is asztmás osztálytársaim, van egy akit mentő vitt el cooper futás után, de kidobóban, fociban ő a legaktívabb. (Nyilván nem erőltetheti meg magát egészen, de azért odateszi magát és nem pináskodik)
2019. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maximum részleges felmentést kapsz pl. futás alól. Egyik legjobb barátom asztmás, és mégis sportszerűen táncol napi másfél órát.
2019. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!