Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon rossz vagyok tesiből,...

Nagyon rossz vagyok tesiből, de attól még lovagoljak?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz vagyok tesiből, szekrényt ugrani sem tudok, a talaj gyakorlatokat sem tudtam megcsinálni, és én még lovagolok?! Mármint, szeretek lovagolni, hónapja csinálom, de ha még egy ... szekrényt sem bírok átugrani, nem tudom méltó vagyok e hozzá hogy lovagoljak.:( Kérlek mondjatok véleményt, köszönöm!

2019. márc. 1. 06:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet most hülyének gondoltok, de Sajnos.. így érzek
2019. márc. 1. 06:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben én voltam a legrosszabb tesin, mellette 130-on versenyeztem nemzetközi szinten :D
2019. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál!😊
2019. márc. 1. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem tudsz kézen járni, még lehet belőled maratoni futó.

Attól, hogy nem tudsz szekrényt ugrani, nem esel le a lóról és lehet belőled jó lovas.

2019. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂 Ment a zöld minden kedves válaszolónak!
2019. márc. 1. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb iskolai élményeim a testnevelésórákhoz kötődnek. Ügyetlen voltam, semmit nem tudtam megcsinálni. Utána megtaláltam azokat a sportágakat, amik jobban mentek és örömmel csináltam.
2019. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld:)
2019. márc. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!