Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb szombathelyi...

Melyik a legjobb szombathelyi edzőterem nők/lányok számára ahol normális gépek vannak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sylver!!!:)
2019. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudod, hogy mikor vannak ott a legkevesebben, illetve a legtöbben? Csak mert nem szeretem, ha tömve van a terem :s:)
2019. márc. 3. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én este 9 után járok, olyankor már tök jó:) illetve a vasárnap is lightos. Van több csoportos óra, azok azétt elnyelik a tömeget, valamint hatalmas a terem, tényleg, ha sokan vannak sem kell várni kb semelyik gépnél sem!:)
2019. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!🙂
2019. márc. 3. 19:17
 5/7 anonim válasza:

A helyegyébként este 11-ig van nyitva, így ha tényleg nem akarsz nyomorogni meg várni, akkor ráérsz akkor is jönni mikor mások már alváshoz készülődnek. :) Mi ezt megszoktuk már az első kommentelővel együtt :D

A magam részéről én este 8ra szoktam menni de mostanában inkább negyed vagy fél 9 mert arra fogynak el annyian hogy kb oda lehet férni mindenhez, és az öltözőben is van hely.

Arra figyelj hogy itt nem kulcsos szekrényke vannak hanem lakatot kell hoznod ( a pultnál is adnak ha elfelejted), így te választod meg melyik szekrénybe pakolsz be :)

2019. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs a helyesírásér, de sietek ;)
2019. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg azt nem tudnátok megmondani, hogy dél körül mennyien lehetnek (ahova én eddig jártam egy kisvárosi edzőterem, ott délben is kevesen voltak és talán nekem az a legideálisabb időpont)?🙂
2019. márc. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!