Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyakorlatok...

Szerintetek milyen gyakorlatokkal lehet elérni azt, hogy ilyen hasam legyen?

Figyelt kérdés

Jó, tudom a helyes táplálkozás is fontos, de tegyük fel, hogy az megvan.

Elkezdtem már itthon edzeni és a hasam már viszonylag izmos, de nekem kockasodik (nyilván nem annyira látványos, mint egy pasinak, ami teljesen jó), ami tetszik, csak nem ilyesmi kinézete van, mint a képen a csajnak és érdekel, hogy neki valószínűleg hogy lett ilyen

Szerintetek milyen gyakorlattól lehet hasonló?


[link]


Illetve hogy érhetem el azt, hogy ha napközben normálisan eszem, szóval nem csak 1 bébirepat, akkor ne legyen olyan nagy a hasam?

Most ez így lehet furán hangzik és tudom, hogy nem 1 olyan kep van fent instan, ahol a női edzők mutatják meg, hogy milyen a hasuk felkelés és 1 pohár víz utan, szóval tudom, hogy mindenkinek megnő kicsit a kajatol és a víztől. Viszont van egy ismerősöm, aki hiába eszik napközben rendesen, rajta nem látom akkor se, miután evett, hogy megnőtt volna picit is a hasa (pedig feszulos ruha van rajta)


Előre is köszi annak, aki nem szól be, hanem megpróbál segíteni 🙂 ☺️



2019. márc. 4. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egy nőnek sem nem áll jól, sem nem egészséges, ha csutka izmos hasa van! A női has normális esetben párnás egy bizonyos mértékig, és egy így van rendjén, nem beszélve az esztétikumról. Szerintem, engedd el ezt a legyen deszka hasunk hisztériát, és ne csessz ki magaddal!
2019. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nagyon izmos hasát szeretnek, mint amilyen a pasiknak vagy a népszerű női edzoknek van 😃

Csak minimálisan szeretnek izmosabb hasat, mert engem zavar, hogy amikor felveszek egy feszülősebb ruhát (mondjuk színházba), akkor látszik, hogy van hasam (nyilván ha csak kicsit, az teljesen oké, de amennyire nekem látszik, az engem zavar)

2019. márc. 5. 10:16
 3/3 anonim válasza:

Futással és diétával.

Kocogj pár km-et azután sprintelj egy fél km-et és megint kocogj 1 km-et nagyon lassan.

Ismerősömnek ez a taktika jött be és szép hasa lett tőle.

Ja és még lábemelés és hasprés:)

Sok sikert.

2019. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!