Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tónusos...

Mit tegyek, hogy tónusos hasam legyen?

Figyelt kérdés
Elég vékony lány vagyok, kb 50 kiló és 165 centi, de úgy érzem a hasam, bár zsír nincs vagy nem igazán van rajta, mégis "izomtalan", tónustalan. Tudom, google a barátom, edzés+diéta. De mégis, ennél konkrétabban valaki be tud avatni? Ha sokat edzek és kevesebb kalóriát viszek be, akkor értelemszerűen fogyni fogok (gondolom én). Ha sok fehérje, sok kalória, sok edzés, abból lesz az izom, ahogy olvasom. Na most akkor nekem melyik kell? Mert nem ám méretes kockákat szeretnék építeni, csak szeretném ha látszódna a rectus izom, ha feszes lenne. Mert hogy akármit megeszek, iszok egy pohár vizet, úgy felpuffadok, mint egy gömbhal, ez engem zavar és legszívesebben nem ennék semmit. A környezetem meg azt szajkózza, hogy nehogy már fogyni akarjak. Olvastam olyat, hogy a futás a legjobb erre, máshol azt, hogy a felülések, egyéb gyakorlatok . Mit tegyek?

2019. márc. 4. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Lábemelés és plank. Utóbbi úgy általában az egész törzsnek nagyon jót tesz.

De megmozgatja a hasizmokat a guggolás és a húzódzkodás is.

2019. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!