Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 165/49/N: tenyleg nincs...

165/49/N: tenyleg nincs ertelme a sajat sulyos edzesnek? (Joga melle kiegeszitesnek)

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2019. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni. Csináld.
2019. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hatalmas izmokat szeretnél növeszteni, és már elég erős vagy ahhoz, hogy a saját testsúlyos feladatokból meg tudsz csinálni 8-10 ismétlést, akkor nincs.


Ha csak az a célod, hogy a saját súlyodat tudd mozgatni, esetleg tartásjavítás stb., akkor van értelme. Akkor is lehet értelme, ha nagy izmokat akarsz építeni, de még nagyon-nagyon gyenge vagy (de ehhez annyira nem értek, csak amiket olvastam, az alapján így gondolom).

2019. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod.
2019. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kisse szalksabb szeretnek lenni. Nem most kezedenem, csinaltam anno, mikor 5 kg- mal tobb voltam.

Tegnap egy testepito csaj azt mondta, 60 kg alatt nem erdemes.

Koszonom a valaszokat!

2019. márc. 6. 06:06
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Inkább akkor szálkásítás előtt építs izmot. Edz súlyokkal. Javaslom menj terembe, hogy mindened megerősítsd.
2019. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#06.06 Hova akarsz szálkásítani a 49 kilóddal? A saját testsúlyos edzés lényegét tekintve nem különbözik a súlyzós vagy a gépes edzéstől. A barátnőd tanácsát nem tudom értelmezni.
2019. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Skinny fatbol jogaval szepen kezdek szalkasodni. Csak szeretnem felgyorsitani a folyamatot. Anno, 8 kg-mal nehezebben szepen szalkasodtam. Kaja rendben.

Igazabol en is megkerdojeleztem az allitast, h 60 kg alatt nem megy, de gondoltam, o a testepito😂

Koszi a valaszokat!

2019. márc. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!