Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig fogok könnyezni ha...

Meddig fogok könnyezni ha orrbavágnak?

Figyelt kérdés
2 hete járok boxedzésre, ma bekaptam egy elég erős ütést orra, és egyből nem bírtam folytatni, 10 percig nem tudtam beszélni különben könnyeztem volna, és amikor visszagondoltam az ütésre megint elérzékenyültem. Legközelebb jobban védekezem, de hogy tudok ebben megedződni, mennyi idő?

2019. márc. 11. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoksz. A boxban ez így működik, meg kell értened, hogy csak így tudsz fejlődni. Nem ellened irányult.
2019. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból de az elérzékenyülést hogy kell érteni?

Mert van az amikor bekönnyezik a szemed és az amikor sírás vagy ahhoz hasonló állapot lép fel. Mindkettő normális, nem kell aggódnod. Majd megszokod, pár hónap és meg se zavar majd. Talán próbálj jobban védekezni és amikor bekapsz egy pofont akkor azonnal lereagálni, és akkor szokod, hogy ne fagyj le.

2019. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Síráshoz közeli állapotnak mondanám, szipogás stb. Egyébként azelőtt már kaptam nem olyan gyenge ütéseket a fejemre, és max egy picit megszédültem de semmi olyasmit nem éreztem mint amikor orrba kaptam.
2019. márc. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!