Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye 7000 kcal=1kg zsír. Ha...

Ugye 7000 kcal=1kg zsír. Ha naponta égetnék 3500 kalóriát kb (csak példa) akkor lemenne rolam 10 nap alatt 5 kg zsir?

Figyelt kérdés
Zsiregeteskent arra gondoltam, hogy naponta be viszek kb 800 kalóriát és ha eget egy átlag ember napi 2000-et akkor arra meg edzenek tabata, futás stb...

#futás #sport #zsírégetés #Tabata #diéta fogyókúra
2019. márc. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha napi 800 kalóriát fogsz bevinni, akkor nem lesz erőd sportolni, sőt, lehet, hogy egyszerűen összeesel az utcán.
2019. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is alélsz el, de nem lesz erőd elégetni 3500 kalóriát, mert az kb. megfelel egy kazánkovács napi erőkifejtésének. Előbb a glikogén raktárak ürülnek ki és csak jóval ezután jönnek be a képbe a zsírraktárak, de azok csak erőteljes vérkeringés során. Erőteljes vérkeringéshez viszont erős izommozgás kell, ami viszont alacsony vércukor szint mellett nem valósítható meg. Szóval csak lassan, nagyon lassan...
2019. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
9000 kalória 1 kg zsír. Napi 3500 kalóriát el lehet égetni (én is akörül szoktam), de amellé enni is kell. Nem lehet 800 kalóriából sportolni, ez még a napi alap kalóriamennyiségnél is kevesebb, amit akkor fogyaszt a szervezet, ha nem csinálsz semmit (ez kb 1200-1800 kalória). Szerintem tartósan a napi 500, max 1000 kalória mínusz az, ami fenntartható kiegyensúlyozott, normális étrenddel és sporttal Ez esetben 1 kg zsír vesztéséhez 9-18 nap kell (ennél többet is fogyhatsz, de az nem mind zsírból lesz, hanem izomból is, főleg ha nem eszel rendesen és úgy kardiózol).
2019. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!