Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alkalmas vagyok a boxra?

Alkalmas vagyok a boxra?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 175 cm magas, 70 kg. Nem vagyok sovány, sem kövér, elég vallás vagyok.

Nagyon rég elszedettem volna kezdeni a boxot és most úgy gondolom, hogy itt az alkalom. Csak nagyon nem merek belevagni, mert amikor haverokkal is hülyeskedünk, nagyon nem tudom kiekrulni az uteseket.

Az előnyöm az, hogy nagyon bírom az ülteseket és gyors vagyok, a kitartasom viszont nem a legnagyobb, de nem is a Legkisebbb.

Szerintetek alkalmas vagyok a boxra hobbi/verseny szintén?



2019. márc. 17. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra való az edzés hogy állóképességet és technikát szerezz, hogy ne fáradj el gyorsan és megtanulj védekezni/kitérni.

Menjél nyugodtan, jelentkezni nem profiként kell hanem amatőrként vagy 0 tudással.

2019. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én hobbiból járok box edzésekre.

akárki elmehet boxolni a lényeg hogy fizesd a bérletet vagy a jegyet :D

a lényeg hogy szeressed is csinálni nem csak azért járj box edzésekre hogy verekedj az utcán mindenkivel vagy beléköss mindenkibe stb.....

alkalmas vagy testalkattól függetlenül, nálam is járnak gyengébbek erősebbek vagy kövérebbek vékonyabbak még lányok is járnak akik tényleg gyengébbek.

azért jár az ember sportolni hogy jobb legyen a közérzete vagy azért mert szereti csinálni esetleg közelebb hozzák egymást a csapattársaid ott,legalábbis én azért járok hogy jó közérzetem legyen.

ha verseny szinten nyomnád akkor keményebben kell venni ezt az edzést tehát növelni kell az állóképességed.

remélem tudtam segíteni és jó edzést :)

21/f

2019. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!