Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki valami jó tanácsot...

Valaki valami jó tanácsot tudna adni? Vádli probléma

Figyelt kérdés
Nagyon kövér voltam viszont egy olyan 8 éve sikerült lefogynom. Felül Xs a méretem alúl L. 53 kiló vagyok. Bokám,vádlim nagyon vastag, combom nagyon vékony. Eddig úgy voltam vele, hogy nem érdekel viszont elhatároztam, hogy megpróbálom a lehető legtöbbet tenni érte. Még régebben nagyon zsíros volt, abból szerintem adtam le(lábújjhegyen állásokkal, meg akkor még fogytam egy 10est közben)Van rajta még mit csiszolni. Részben genetika, másrészről még háj is van rajta. Én már minimális változásnak is örülnék. Lábújjhegyezni, állva nyújtani szoktam illetve sarkon nyárni. Esetleg valami tipp?? Tudom, hogy soha nem lesz vékony lábam, arról le is mondtam. Én már annak is örülnék ha a háj lemenne. Nem eszek sokat, sütit,csokit meg az ilyeneket kerülöm.
2019. márc. 18. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kép? Magasság? Testzsírszázalék? Étrended? Mit és mennyit sportolsz?
2019. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!