Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasi műtét után mikor futhatok...

Hasi műtét után mikor futhatok újra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy azt mondják 6 hét, de nem lehet nagyon lassan es keveset már hamarabb?

1 hete műtöttek de én már rosszul vagyok hogy nem futhatok kicsit. Nem vagyok nagy futó csak kikapcsol, jo érzés futni. 10centis vágás a csaszaromon. De most ez teljesen más. Alig fájt utána most majdnem úgy néz ki mintha teljesen összeforrt volna. Gyalogolni már jópár napja a megszokott tempomban megyek. Nem szeretek lassan sétálni. 6km átlag gyaloglás megvan napok ota gond nélkül. Orvos 2 napja látta a heget. Nem volt komoly műtét. Endometriozis alakult ki a csaszaromon. Kis vágást ígértek nagyobb lett belőle. Kicsit nagyobb volt mint gondolták.

Az érdekelne, van e itt olyan, aki tapasztalatból mondja, hogy gyorsabban gyógyult, mert fitt es egészséges volt, a sportolás miatt gyorsabban gyógyult.

Próbálom 4 hétig kibírni.


2019. márc. 21. 13:38
 1/3 anonim válasza:

Majd mikor a doki és a tested engedi.


Vagy itt várod a választ, napra pontos dátummal, 12 éves kölyköktől?

2019. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a gyógyulásomat és az orvos utasításait előbbre tartanám.

Ha a seb a mozgás közben sérül, akár egy újabb műtétet is kockáztatsz ezzel.

Én inkább a biztosra mennék, hogy tuti meggyógyuljak. Ennyit kibírsz a seggeden, már ne haragudj, hogy így fogalmazok.

2019. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Számoljunk: 1 hét kimaradt a műtét miatt. Ez alapból nem ártana mindenkinek aki sportol. 2 hét, az egy kis ráadás, a szervezeted inkább meghálálja. 3 hét, gyalogolni már úgyis gyalogolsz, tehát a szintentartás megvan. 4 hét, ha az orvos engedi, kocoghatsz, de csak ha engedi!

Ez is csak egy vélemény.

2019. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!