Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolóknak kifejlesztet...

Küzdősportolóknak kifejlesztett táplálék kiegészítőt keresek. Tudnátok ajánlani valami olyat ami minden egybe van? Nem akarnék 5 félét szedni.

Figyelt kérdés
Szeretnék versenyre menni de éjszakába dolgozom (ami elég fárasztó) és kéne valami plusz mert a napi félkiló gyümölcsöt nem érzem elégnek.

2019. márc. 24. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyümölcs hogy hoz energiát? Nem értem.. én szinte minden nap házi szalonnát eszek és tejet iszok hozzá, na ez ad energiát, de ajánlok vmit, lehet neked nem jó de mondok vmit.

BioTech Multivitamin for Men 60 tbl

[link]

Ill

Jumbo Professional

vagy a Jumbo!

[link]

2019. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húst hússal zabálok én is csak a gyümölcsökbe sok a vitamin.
2019. márc. 24. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Multivitamin (scitec daily one elég jó), izületvédő ha nincs akkut problémád akkor jointx tökéletes.

Meg ha nagyon fáradt vagy éppen akkor edzés előtt valami pörgetőt, de ha lehet akkor azt ne napi rendszerességgel :D

2019. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!