Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek be fognak neki...

Szerintetek be fognak neki segíteni verekedésbe?

Figyelt kérdés

Bocs, de egy kicsit hosszú lesz.

Nos van egy srác aki verekedni akar velem! Még pedig egy sz kavarás miatt. Nos a haverja az elég nagy pletyka gép 17/F, meg gunyolodós . Kőzbe meg egy neszlett giliszta aki nem is gyúr/t sose 183-184 cm és 65 kg! És mindenkit ki beszél. Engem is ki beszélt , és meg akartam beszélni vele a dolgot. De el kezdet gúnyolódni, meg szappúlni a szemembe a barátnőmet 18/L. Ezért el katantatam és egy kocsma udvarába, meg meg ütöttem, gyomór szájon amit hárított! Így nem feküdt ki. És be kaptam tőle egyett a szemem alá, amit szinte meg sem éreztem. Aztán pedig én oldalba rugtam , főldhöz vágtam majd 3-szor bele rugtam a főldön... Aztán ez a haverja oda jött nekem szájalni , vele sem voltam jóba eddig sem! Megpróbáltam meg beszélni, de azt mondta , hogyha lesz alkalma akkor majd egyik hétvégei estén meg ver! És az én haverjaimnak

is mondta. Oké jövőhétvégén valószínű , hogy találkozok vele. A srácot én 95-120 kg közé tudom

saccolni zsíreloszlástól függhet bár szerintem a 95-höz közelebb lehet 181-182 cm körűl lehet! És ő tudtommal nem gyúrt soha viszont néha tudommal végzett fizikai munkát szerintem harcművészetre nem járt. Én vagyok 67-68 kg, 73 kg-ről szálkásitottam le, 178 cm magas 11 hónapot gyúrtam 3 hete hagytam abba. És eléggé szálkás-izmos vagyok 36-37-es karom van. És még csak 2 hónapja járok Shaolinra és alapból tudok verekedni.. Mikor 2 hónapja skandereztünk egy szinten volt velem jobbal végűl le tettem. Ballal viszont 2 perc után feladtuk! A srác eléggé pénzes ezért sokan nyalnak neki, de van 2 srác akik lehet segítenének neki, az egyik az akit megvertem

a kocsmába! A másik az pedig régen haverom volt, de egy csaj miatt összebalhéztunk! Ő már akkor is izmosabb volt mint én meg vagy 10 kg-vel több. Ahoz képest egy combostol ki terűlt ez tavaly juniusba volt! Ő kb most 75-76 kg lehet 17/F. És 180 cm kb! Most is roszba vagyok vele azóta, pedig nekem már van barátnőm! És lehet segítene ő is gyúrt vagy 9 hónapot régebben. És a 2 haverját lehet könnyedén elintézném. Viszont az a srác aki bunyózni hívott magába sem lenne könnyű falat! 3v1-be viszont biztos kikapnék. Szerintetek fognak neki segíteni Én meg fogom várni , hogy ő kezdjen! És ha már ki hívott ki is fogom provokálni a dolgot ha nem akarna én 17/F ő 18/F! Van egy nagyvárosi haverom aki kb 3-4 éve gyúr keményen és kb 196-196 cm magas legutóbb azt mondta 133 kg és olyan mint a hegyomlás thai box-ra is járt! És neki bármi van szólok ő jön. Gondolkoztam rajta , hogy nézőnek el hívom, de nem akarok csicsk lenni! Ha esetleg 3-man vagy többen jönnének nekem ő szét veri mindet! Illetve szerintetek az ellenfelemnek mennyi előnye/hátránya származhat abból , hogy minimum 30 kg-vel több mint én! Szerintem előnye annyira nem sok mert én erősebb vagyok szerintem!



2019. márc. 24. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
196-197 cm xd!
2019. márc. 24. 15:30
 2/10 anonim válasza:
0%
tudsz fügyülni???
2019. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
nem bírom az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy a ! és a . tetszőlegesen variálható minden mondat végén, függetlenül annak tartalmától.
2019. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Először is add meg légy szíves a nyelvtan tanárod számát!



Kérdésre válszolva: Hívd el mindenképp a thai box-os haverod, mert ha 3-an lesznek ott, esélyes, hogy rád mennek mindannyian. Biztonság kedvéért legyen ott haverod.


30 kg pedig sokat számít egy bunyóban, elég ha nem figyelsz egy picit és már fel tud borítani, amivel szopó. Tartsd a távolságot tőle mindig, ha be akar rontani akkor tartsd az ütőtávot és sorozd közben.

2019. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, próbálom majd elérni azt , hogy ne kerűljön hozzám túl közel. És fogom hívni a haveromat. De egyenlőre csak nézőnek, de ha rám jönni egy másik ember akkor majd be segít!
2019. márc. 25. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ember beszélsz itt minden hülyeségről. A küzdősport számít, nem a szkander meg a kondi.
2019. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A haverod mindenképp hívd el nézőnek, hogyha csírák és többen rádmennek, tudjon segíteni.

Akivel a csajon összevesztetek, szerintem beszéljétek meg, nem azért mert félned kéne tőle, hanem csak teljesen felesleges haragba lenni.


A srác aki elkezdett keménykedni neked, háát... vagy sikerül valahogy leverned, vagy szétb*sznak téged. Vele is próbáld meg megbeszélni, mert egyrészt a haverjával volt problémád, nem vele, másrészt meg tőle már félhetsz


A gyúrást pedig ne hagyd abba szerintem.

2019. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megtőrtént a bunyó. És igen 3-man jöttek rám. De nem kellett segítenie a thai box-os haveromnak. A vékony az konkrétan egy combos volt. Utána a nagyobbik előre kűldte azt akivel a csajon bunyótunk! Kaptam tőle egy nyakast ökőlel. Jól be is talált. Utána rugni próbált. Egyik a combomat érte, de nem volt jó. Ezért én vertem neki egy nagyon jót a szeme alá. Aztán combon rugtam! És arra a lábára már nem bírt rá állni. Nem is rugtam bele már a főldön sem. Utána jött a nagy, aki igazából 126 kg-s Elvileg én max 120-at hiszek el. Be kaptam tőle vagy 3 ütést, illetve térden is sikerűlt rugnia! És akkor hátráltatnom is kellett, megpróbált le baszni a főldre, de vagy sikerűlt megrugnom,ütnöm. Vagy kotérni egyszer vissza löktem nagy nehezen! Én is be találtam neki vagy 4-szer , de az utólsót azt bütyokkel halántékon találtam. Meg szédűlt de még ígyis be ütött egy jót. Viszont utána gyomorszájon rugtam nagyon jól sikerűlt, hiába volt olyan hájas hasa! Össze csuklott aztán a főldön nyakon rugtam tiszta erőből! És ennyi volt, a haveromat meg néztem volna! Mikor elmentek! A nagydarabb azt mondta , hogy 5 cigóval majd meg veret!
2019. márc. 29. 14:43
 9/10 anonim válasza:
gg xdd
2019. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
És mi köze a sporthoz annak, ha pár hülyegyereket nem bírtak megnevelni és most nem bírnak magukkal?
2019. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!