Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kapható ilyen súlymellény?

Kapható ilyen súlymellény?

Figyelt kérdés

Ilyen, vagy ezekhez hasonló súlymellényt keresek, kapható valahol országon belül?


[link]


[link]



2019. márc. 27. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

plate carrier mellény


Így keress rá. Amúgy ez NEM súlymellény, hanem taktikai alap, amibe golyóálló lapot raknak, a külsejére pedig tártartókat.


Airsoft boltokban a kínai verziók a legolcsóbbak, 10-15.000. A profi, pl.: 5.11 és Blackhawk márkájúak 50.000+ árúak.

2019. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha 5 ezerért rendelsz súlymellényt ebay-ről. Valamelyik 50 kilóig is nehezíthető. Igazából annyi a dolgod,hogy megtöltöd száraz homokkal a tasakokat.
2019. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1 Köszi, ilyet kerestem! de ezekhez lehet valahol bele illő fémpalokat venni súlynak? Illetve viselhető ez utcán-kültéri kondiparkban?


#2 Már van homoksúlyos súlymellényem, azért keresek ilyet, mert ez a fajta mellény kisebb helyet foglal el, és nem mozogna-lötyögne annyira mint a homoksúlyos

2019. márc. 27. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:

1.-vagyok.


A belevaló fém lapokat idehaza nem kapni. Vágatni kell, vagy kiönteni betonból. És legális hordani utcán KIVÉVE, tüntetési időben! (Ez nem vicc, ha akkor utcán vagy benne, akkor megbírságolhatnak miatta!)

2019. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Közben találtam egy videót, ahol mutatnak egy jó trükköt erre a fémlap-súly problémára. Elég hozzá 2 tárcsasúly és egy kis karton :D

[link]

2019. márc. 27. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat figyelj...mihez szeretned hasznalnj a sulymellenyt? Huzodzkodashoz ,tolodzkodashoz szerintem sokkal kenyelmesebb venni egy súlyövet.Eloszor nemem is mellenyem volt (15 kilós homom) ,de eladtam a francba mert berohadtam :D Sulyovet Myprotein oldalarol tudsz venni 6-7 ezerért nekem is onnan van es a lánc hossza pont tok jo, nen er terd ala. Ha pedig alapbol is van mar tarcsasulyod akkor főleg megérné venned, egyszerű felvenni és nem izzadsz bele.
2019. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az előírások miatt
2019. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*elirasok :DD
2019. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tényleg kényelmesebb lenne, de fekvőtámasznál és pados tolódzkodásnál nem tudnám használni. Így viszont 10 kg simán elfér a mellényben, és mégsem akkora mint egy homoksúlyos társa. Amúgy egy judo övem van, azt használom súlyövnek :D
2019. márc. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!