Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most a lányokhoz szólnék első...

Most a lányokhoz szólnék első sorban. Volt már aki otthon tornázott és az volt a célja hogy a feneke feszesebb legyen és esetleg meretileg is nagyobbacska legyen?

Figyelt kérdés
Aki ezt próbálta ért el valamilyen eredményt? Ha igen mennyi idő alatt és Mekkora változást ért el?

2019. márc. 27. 17:06
 1/4 anonim válasza:

Szia. Tudom, hogy lányoknak tetted fel a kérdést, de van egy húgom aki otthon végez gyakorlatokat és nagyon sokat fejlődött popsiba meg hasba. De azért is, mert nagyon oda figyel a táplálkozásra (nem úgy, mint a bátyja). Nagyon büszke vagyok rá.


19/F

2019. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dejo:) és mennyi ideje csinálja már?
2019. márc. 27. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimális változás talán lehetséges, de a látványosért a súlyokon úgyis emelni kell egy idő után. Mellette figyelni arra, mit eszel. Máskülönben lóphaszt ér az egész.
2019. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első vagyok. Körülbelül 1,5 éve csinálja és eléggé formás lány lett belőle. De tegyük hozzá azt is, hogy ő nagyon figyel, hogy mit eszik, megpróbál teljes kiörlésű ételeket enni, meg olyanokat amikben nincsen cukor. Ha csinál magának sütit akkor azt cukor nélkül, meg szokott itthon csinálni magának kenyeret ami persze teljes kiörlésű... számolja a kalóriákat a makrókat meg, hogy mi fér be a mikróba. Heti 3-4 edz itthon 1-1,5 órát. Remélem neked is sikerül elérni eredményeket.
2019. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!