Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Szeretnék megtanulni biliárdozni és gondoltam eljárok gyakorolni egyedül mert azt gondolom úgy jobban el lehet sajátítani, de mindenki szerint gáz egyedül biliárdozni ez tényleg akkora gáz?

Keress kérdéseket hasonló témában: billiárd

márc. 29. 15:59  Privát üzenet  

A válaszok
Kicsit az. De mindenekelőtt értelmetlen. Ha elmész, páran meg fogják kérdezni a teremben hogy, minden oké?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 29. 20:52 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Egy nagy lóxart gáz.

Gyakorlás edzés éppen hogy egyedül megy. És senki sem fog érte hülyének nézni, csak aki hülye.

A legnagyobb vérprofik is órákat gyakorolnak naponta egyedül.

A játék szabályait könnyebb egymás elleni játékban megszokni, de magát a célzást, pozícionálást stb. mindent, amiről egy biliárd oktatás is szól, éppen hogy egyedül kell gyakorolni.

https://www.youtube.com/watch?v=N4KK-o6kniM

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 24. 10:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kettlebellt ne használjak egyedül, tényleg kárt okozhat?
Hol találhatnék edzőpartnert? Vagy esetleg valakit, akivel a különböző edzési praktikákat meg tudom beszélni? Csak nekem lenne jó valaki, hogy ne egyedül edzek? 30f
Már régóta halogatom a gondolatot, hogy elkezdjek rendszeresen konditerembe járni egyedül. Hogyan vágjak bele?
Járnak más lányok is egyedül csoportos fitness órákra?
Felcsatolható súlyzót hogyan tudom egyedül a felkarra felrakni, anélkül, hogy csúszkálna?
Ki jön el velem biliárdozni? Bárkit hívok mindig azt mondják hogy most nincs kedvük. Egyedül meg nem lehet játszani.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!