Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixpro-n hogy tudom...

Tippmixpro-n hogy tudom kivenni a pénzem?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy kifizetés menüpont, ahol fel van tüntetve a számlaszámom, és az összeg, ami összesen rajta van a tippmixpro-n


Egyrészt, gondoltam, hogy nem az egészet veszem ki és hagyok még vmennyit játszani, de az oldal nem engedte, hogy átszerkesszem az összeget.. De gondoltam, akkor leszedem az egészet és majd később rakok még fel...


Másrészt, ami a nagyobb baj, h miután rákattintottam a kifizetésre, kiírta, hogy az összeg csak számjegy lehet.. na most az összeg úgy van feltüntetve, hogy pl.: 5000 Ft, és a Ft ugye betű.. és mivel nem szerkeszthető a rublika így nem tudom kitörölni. Amikor kiírja ezt akkor ugyan ott van egy tovább gomb, de ha rákattintok, nem történik semmi...


Ilyenkor mit lehet tenni??



2019. ápr. 4. 14:14
 1/1 anonim válasza:
csak 7k fölött vagy 7.5k fölött enged kivenni sajnos ha jól tudom
2019. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!