Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet növelni a magassá...

Hogyan lehet növelni a magasságunk?

Figyelt kérdés

Lehet értelmetlen a kérdés, de engem tényleg érdekel

177cm vagyok, örülnék ha a 180centimétert el tudnám érni

Tudom, hogy genetikán múlik, de azért valamit csak lehet rásegíteni, úgy tanultam, hogy az ember 21-22 éves koráig nő


Köszönom az értelmes válaszokat!

17/F



2019. ápr. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag halat egyél sokat, attól lehet nőni jobban, megjegyzem semmi baj nincs a magasságoddal.
2019. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az átlag, bár akármerre sétálok szinte mindenki magasabb nálam, az meg mégnagyobb probléma, hogy nekem a magas lányok tetszenek :(
2019. ápr. 4. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. 😃 én 179 vagyok és alig látok magasabb lányokat.


Na azt meg felejtsd el, hogy egy 180 centis modellcsaj szóbaáll veled.

2019. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várhatóan 1-2 centit még mindenképp fogsz (sok ember statisztikai átlaga szerint). Aztán reggel rögtön pattanj ki az ágyból, akkor mérd, ne fél óra múlva. Az se árt, ha kicsit kilógatod előtte magad a húzódzkodón, meg amúgy is rendesen tornászkodsz, nem csak görnyedten ülsz egész nap! Ezzel ügyeskedhetsz még 1-2 centit pluszba. Csontozatilag nagyobb persze nem leszel, de így meglehet a 180, mint "lélektani határ", és boldog lehetsz. Persze ez csak pszichológia, nem azon a centin múlik. Akinek meg a 180 sem ember, az már tényleg menjen a _icsába...
2019. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki az a beteg ember komolyan, aki lézeres távmérővek megy ismerkedni, és ha nem vagy 1800000 mikron magas, akkor elzavar a pi...csába :D


2-3 centi egy vicc

2019. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából 185 akartam lenni de arról már lemondtam :D a 180 cm meg egy vigasz lehetne :D


Amúgy nekem nem 180cm-es modellcsajok kellenek, csak a magas lányokat szeretem, nem mintha az alacsonyokat nem szeretném annyira, csak ez is ízlés

2019. ápr. 4. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

- sok alvás: alvás közben termelődik többek közt a növekedési hormon

- függeszkedés, úszás, ugrókötelezés szintén segíthetnek nőni

[link]

- rendes táplálkozás

2019. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem egymagas lányokat kedvelem de szinte a legtöbb még nálam is alacsonyabb pedig 172 centi vagyok.
2019. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!