Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a biciklizéstől...

Igaz az, hogy a biciklizéstől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Megcsinálom a biciklimet és szeretnék kimenni bicózni, de úgy hogy nem ülök a nyeregre és így tartom magam. lehet elfáradok, de majd megoldom azt valahogy, és jelentősebb távolságot tennék meg naponta :D a motiváció megvan, és a kedvem is hozzá. Tudom ilyenkor jönnek azzal az emberek, hogy ha annyira fogyni akarok menjek el edzőterembe, de az nem nekem való, nem is szeretnék oda be járni. Semmit sem szeretek egyedül csinálni, de ha biciklizni mennék, akkor egyedül zenét hallgatva azt szeretem. Bár annak is örülnék ha lenne valaki aki eljárna velem bicózni :D


Van itt olyan aki bicózással fogyott le, alakot formált? mennyit mentetek és hányszor meg hogyan? Úgy értbe heti hány napot és a km mennyi volt amit megtettetek oda és vissza egybe :D



2019. ápr. 6. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Dolgozni jártam biciklivel, napi 2x20km volt. Egy nyár alatt elég sokat fogytam így. Hazafelé mindig durván megtoltam a tempót, és útba ejtettem néhány sírós emelkedőt, ahol majd szétégett a combom. Így van értelme, de ha csak laza tempóban sétabiciklizel, szerintem úgy nem sokat ér.
2019. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!