Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Falun nektek lehet futni,...

Falun nektek lehet futni, beszólnak érte?

Figyelt kérdés

Iratkozzak be edzőterembe?


Kiröhögnek, beszólogatnak, itt nem lehet... Még a szüleim os, hogy megbolondultál?, ne lásson senki, mert megmodják bolond vagy.


Vagy a vénasszonyok, "kapányi kéne nem futkoznya, hova fajúl ez a vílág".


A legnagyobb gond a szüleim


2019. ápr. 7. 12:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Ideje volna már felnőniük. Bár biztosan kellemetlen, de fussál, ha akarsz.
2019. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akarnék, de nem ér annyit. 60 évesek elmúltak, ez nem változik...


M@r gondoltam, hogy beiratkozom egy edzőterembe...

2019. ápr. 7. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten, hol élsz, de komolyan? Milyen korlátoltak falván?


Nem lehet könnyű ilyen "támogató" szülői háttérrel, és szerintem ők a legnagyobb probléma, de csak annyit tudok mondani, hogy ne hallgass senkire. Ha futni akarsz, akkor fuss. Nincs a falu határában mező?


Egyébként a beszólogatót végképp leállítanám, nem tudom hány éves vagy, és mered-e a gondolataidat felvállalni, vagy pedig belesüppedsz a környezetedbe, de megmondanám hogy azért futok, mert egészséges gerincet akarok, kitartást örömöt, és nem akarok 70 évesen olyan besavanyodott, megkeseredett vénasszony lenni, mint maga. De mint mondtam, a szüleid a legnagyobb rákfenéje ennek az egésznek. Nehéz lesz tőlük megszabadulnod, és sok megpróbáltatás, könnybe fog kerülni, mire megkeményedsz annyira, hogy ne legyenek rád hatással, és ne húzzanak le.

2019. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vas megye, zsákfalu. Ő kisgyerekkorotoktól ez van belédvereve úgymond, hogy mindemt aszerint, hogy mit gondolnak mások, mit fognak rólad mondani mások... Nem számít, hogy a "másoknak" nincs igaza, meg kit érdekel... Akár az életed is képesek tönkretenni, mert az fontosabb, hogy mit mondanak, meg "szégyent ne hozz ránk".

Olyan szintű pletykagyár van, de olyan szintű. Még egy ilyn korlátolt emberek, nem sok helyen. Mindent kipletykálnak, mindent, anyám meg nem hiszi el, hogy máshol ez nem így. Képesek így leélni egy életet.

Mit mond a Pista, hogy "milyen pulcsud van, ki van festve a körmöd". Eszerint kell iskolát választanod, a falu mondhatja meg, mikor lehetsz beteg.

Megvédeni esélyed sincs magad.

Anyám nem engedte feljelenteni a srácot, aki 7 teljes hónapig zaklatott, követet, lejáratott a lakhelyemen, mert nem akartam lefeküdni velem... Mert "szégyent hoztam rájuk, nem akarnak a falu szájára kerülni, meg az ő családjuk a több", nem akarok összeveszni velük.

A legdurvább az az volt, hogy fél 3-tól volt órám, de be akartak zavarni reggel 8-kor, mert "megmondja a Margitka néni az utca elején, hogy nem jársz iskolába, mekkora szégyen, meg aki ezt kitalálta". Az ne számít, hogy Margitka néninek 4 osztálya van és főiskolát kivülről se látott, ami nem baj, de akkor ő se pletykáljon engem.

Azt is figyelik, hogy mikor van nyitva az ablak, mert akkor biztos itzhon vagyok.


Mindent, még egy ilyen hely nincs, én régóta szarok rájuk, de ez a futás igen "kényes téma". Azt is mondták, hogy ne. mert a Gabi néni, megint megmondja, higy anorexiás vagy... 😂 Még a kutyasétáltatásba se törődnek bele, mert "tuti bolond az, elmentek neki otthonról, nincs jobb dolga", amiben végképp semmi rossz sincs.

2019. ápr. 7. 13:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a millió hibáért, nem olvastam vissza.
2019. ápr. 7. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a terepfutást. Erdő,mező...csak a többi futóval,túrázóval,vadállatokkal találkozol. Ha technikás a terep akkor izgalmas tud lenni. Szóval ezt ajánlanám,a falut pedig kerüld el.


Ui: kitartást és költözz el minél hamarabb

2019. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja nem is az utcákon futok...

Hanem egy bicikli úton az erdőszélén a főút mellett... Így is észreveszik, hol voltam... Ez direkt ilyenre lett kitalálva (futóverseny, bicikliút). Gyakorlatilag a pébzt veszik le és röhögnek rajtuk, hpgy futnak...

Erdőbe soha többet, nem tudtam, hogy vadáaszat van, csoda, hogy le nem lőttek...

2019. ápr. 7. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, ki vagy és honnan írsz, kérdező...
2019. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!