Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A görkorcsolyával tényleg el...

A görkorcsolyával tényleg el tudok égetni óránként 400 kalóriát? Szoktam dombon felfelé menni, meg teljes sebességgel is általában 1.5 órát szoktam menni minden másnap. 19/l

Figyelt kérdés
Csak azért lepődtem meg mert annyira jó sport hogy szinte nem is tűnik annak. Gondolok itt arra hogy futni nem szeretek meg az sokkal monotonabb és elvileg azzal is e körüli kalóriát lehet elégetni. A koriról meg csak akkor akarok leszálni amikor már nem tudok tovább menni xd. Mennyire hatásos/jó sport szerintetek?
2019. ápr. 12. 22:46
 1/2 anonim válasza:

A 400 kalória elég soknak tűnik, max ha nagyon intenzíven tolod.

Én kétnaponta 20-25, néha 30km-t gurulok (2-2,5-3 óra), de nem hinném, hogy olyan sok kalóriát égetnék el.


30/f

2019. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is korizok, csak én éjszakánként, sokmindentől függ valóban, többek közt a sebességedtől, hogy mennyire lejt az út, és a koridtól is kicsit. Ha intenzíven tolod, azért szerintwm van az 400kcal. :)
2019. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!