Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázam a hosszabb kihagyás...

Izomlázam a hosszabb kihagyás vagy izom leépül miatta van?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint négy hete volt hasi műtétem Egészen pontosan szerdán volt 4 hete hétfőn kezdtem el futni lassan izomlázat tapasztaltam főleg a combomban egy icipicit a vádliban és a hasamban is sprintelés edzést is tartottam Ez azt jelenti hogy váltakozva futottam egyik alkalommal hol rányomtam egy kicsit hol lassabban futottam aztán futottam egyszer kifejezetten Sprint et is háromszor 90 métert próbáltam sprintelni valószínüleg sprintelés tavon a hasamban izomláz ugye csak a hosszabb kihagyás miatt van izomlázam és nem amiatt hogy le épültek volna az izmaim előzőleg júniusban kezdtem el futni általában három 10 km között futottam heti legtöbbször négy öt alkalommal nem tudom eldönteni hogy most pihenjek rá vagy dolgozzak rá hogy elmúljon de már pár napja Érzem az izomlázat és már próbáltam Tegnap rá dolgozni egy 3 km futással amit olyan gyors tempóban futottam amilyen gyorsan csak tudtam de sajnos nem hatott mert ma még mindig izomlázam van csak hobbi futó vagyok nem versenyszerűen futok
2019. ápr. 13. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!