Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon edzek akár súlyzóval...

Ha otthon edzek akár súlyzóval egy héten többször is a fenekemre (is) akkor 3 hónap edzés után lenne valamennyire látható az eredménye?

Figyelt kérdés

Tudom ezt így nem tudjátok meghatározni, csak aki tapasztaltabb attól kérdezném, hogy van rá esély, hogy látható lesz valamennyire az eredmény?

Mindenre fogok edzeni de ami érdekelne az az hogy a fenekemen fog-e látszódni.

165 cm vagyok egyébként, 55kg. Fogyni nem szeretnék se semmi csak kicsit lapos a fenekem és azt formálni. A testem többi része rendben van.

Tanácsokat szívesen meghallgatok :)

19L



2019. ápr. 16. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyitől nem. Fenékre jobb minél nehezebb súllyal edzeni idővel, először természetesen szokd és gyakorold be az alapokat: helyesen kivitelezett guggolás, stb. Feneket is nehéz "növeszteni", 1-2 év bőven kell hozzá.

A kaja nagyon fontos, ha nagyobb feneket akarsz, többet kell enned, hogy épüljön az izom. Ezt persze minőségi tápanyagokból, és sok fehérjével.

Jó gyakorlatok lehetnek a guggolás, hip thrust, deadlift, vagy koncentráltabb fenék gyakorlatok, de ezekből sokat találsz neten.


Sajnos, ha alapból nem olyan a genetikád, hogy fenékre könnyen hízol, neked is el fog tartani egy-két évig, de legyél türelmes, mert meg lesz az eredménye!

Nagyon lapos fenékből fél év alatt már egy kis ív látszódhat.

2019. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglás, futás. A többi nem tartós, időpocséklás.
2019. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!