Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Úgy értem...

Hogyan fogyjak le? Úgy értem milyen sportokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lány

158 és fél cm

68 kg



2019. ápr. 16. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
12
2019. ápr. 16. 19:28
 2/3 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy mit szeretsz. Lehet, hogy én szeretek kosarazni, de te nem kedveled a labda játékokat :)

Elkezdhetsz futni, otthon edzeni akár videók segitségével is.

Ha nem probléma a pénz, akkor elkezdhetsz olyan sportokat is, amit csoportban, edzővel "játszanak"... A lényeg,hogy élvezd. Idővel segiteni fog bármelyik sport, ha rendszeresen végzed és nem hanyagolod. Főleg ha az étrendedre is figyelsz. Ne egyél össze-vissza, de ne is vond meg magadtól az ételt. Meg kell találnod az egyensúlyt!

2019. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lefogyáshoz több kell, a sport önmagában kevés.

Testmozgással a bevitt kalória egy részét elégeti a szervezet, sportolva is lehet hízni...

Egyébként bármilyen sport jó lehet, de a kalória égetéshez kevés az alkalmankénti rövid testmozgás, rendszeresen, hetente több alkalommal, intenzíven kell mozogni, amihez természete4sen kell egy felkészülési időszak.

Aerobik, futás, kerékpározás, úszás, torna, edző terembe lejárás, stb, stb...

2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!