Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kitartóan mozgok már hónapok...

Kitartóan mozgok már hónapok óta, ezért egy szobabiciklit vennék. De milyet?

Figyelt kérdés
Van egy rozzant, 0 ellenállással rendelkező szobabiciklim. Újat szeretnék,valami strapabírót. Rendes biciklim van, olvastam valamilyen görgőről... De azért jó lenne valami olyan, ami valamilyen módon kijelzi, hogy mennyit mentem.60000ft-ot szánnék a történetre....

2019. ápr. 16. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szobabicikli hiába jelez ki akármit, egyhelyben áll, inentől kezdve bármilyen adat amit elédtol, teljesen irreleváns...

A mozgás a lényeg, max a rajta eltöltött idő, én még az ellenállast sem tartom fontosnak, minimális ellenállás inkább pulzuskontrollra figyelni, ahhoz sem kell semmi felszerelés, mutatóujj nyaki ütőér, meg lehet tanulni ingyen pulzust számolni 5másodperc alatt...

De ha mindenáron el akarsz költeni 60.000ret, hát tedd, de teljesen felesleges ha már van egy szobabiciklid.

2019. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de meglehetősen rozzant, elég gyatra állapotban van már a meglévő. Márpedig ha tényleg valami strapabíró bringát szeretnék, újat kell vennem. Ráadásul nemcsak én használnám.
2019. máj. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!