Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felnőttként lehetek hip-hop...

Felnőttként lehetek hip-hop táncos?

Figyelt kérdés
Hát lassan úgy 1 éve hip-hop táncra járok és hát ez az a dolog ami érdekel, mivel eddig nagyon semmi se fogott meg és már többször is gondolkodtam hogy 16 évesen már tudnom kéne hogy mi szereznék lenni. Persze tudom hogy plusz valamit kell majd hozzá tanulnom (netalán ha véletlenül olyan sérülést szereznék ami megakadályozna hogy valaha is újra tancoljak) és szerintetek így működne majd az életem? Vagy csak hobbiként csináljam tovább a táncot? 16/F

2019. ápr. 17. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Megélni ebből nem fogsz, legfeljebb akkor, ha oktató leszel és lesznek fizető tanítványaid.
2019. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem :c
2019. ápr. 17. 23:07
 3/4 Ypszilon1980 válasza:

Ha van előképzettséged, akkor lehetsz felnőttként is. Megélni elég nehéz belőle, jól kell helyezkedni. Attól, hogy még jó vagy, nem lesz semmi extra azon kívül, hogy odajársz és fellépésekre mész vagy versenyeket nyersz, ezt is sokszor előre lehet tudni ki nyer.

Ha odafigyelsz, akkor nem fogsz lesérülni, nekem 7 év alatt nem sikerült.

Így működne, hajrá, csináld, nyomjad amíg tudod és kedved van, légy kitartó.

2019. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást^^
2019. jún. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!