Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás porckopással?

Futás porckopással?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, porckopás van a térdemben és sajnos elég gyakran fáj. Viszont évek óta futok, ez az egyetlen mozgásforma amit szeretek és nem akarom abbahagyni. Jó futócipőm van meg nem betonon futok, de tudnátok mondani még valamit, ami segíthet? Akár porcerősítő, akár olyan edzés, mozgás, ami valahogy megerősíti a térdem?

2019. ápr. 20. 20:18
 1/2 anonim válasza:
Elmennék egy orvoshoz először. Nekem is voltak problémáim a térdemmel és elmentem orvoshoz,majd felírt rá gyógyszert.
2019. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Függ az hogy a porckopásod melyik atádiumban van.Ha még birsz futni,akkor még a komoly problémák elején van.


Tudom milyen rossz ,ha az ember szeret futni/mozogni/sportolni de az élet elveszi ezt tőlunk..


Nézz utána a PRP injekciós kezelésnek ,vagy a hialuroinsavas injekció kúráknak

2019. ápr. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!