Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme az edzésemnek ha...

Van értelme az edzésemnek ha nem látszik semmi ruhán keresztül?

Figyelt kérdés

Alkatra a vékony, magasabb fajta vagyok, aki ehet bármiből bármennyit nem látszik meg rajta. Épp ezért elkezdtem végezni a saját testsúlyos edzéseket, hogy na majd ez javít az abszolút nem létező izomzatomon.

Aki ismer közelebbről, vagyis gyakran lát félmeztelenül (szülők, szobatársak) szerint látszik, hogy formásabb lettem mellbe, vállba, karba főleg, de ez hosszú ujjú valamiben abszolút nem látszik.

Máson is megfigyeltem már ezt, hogy aki nem kimondottan izmos, de kicsit szálkás az ruhában ugyanolyan anorexiásnak tűnik. Az autóversenyzők jórésze például pontosan ilyen.

Van így értelme csinálnom ha úgyis mindenki ruhában lát? Még azt se mondhatom, hogy legalább a csajomnak jobban tetszik, mert az meg nincs.



2019. ápr. 27. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretem csinálni nem arról van szó, de nagyon jól meglennék a több száz fekvőtámasz, húzódzkodás nélkül is.
2019. ápr. 27. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Magadért csinálod vagy mások miatt?
2019. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért csinálom, hogy legyen szebb a testem, kellemesebb legyen rám nézni az embereknek. Úgyhogy igen, másért csinálom, úgy mint azon emberek legjava, akik edzenek. Nem is értem, hogy mi másért csinálnám ha nem azért, hogy vonzóbb legyek egy nőnek például?

Mint mondtam én soha nem csinálnám százával a fekvőket ha úgysem látja senki az eredményét, fizikai erőre sincs nagy szükségem. Ezért is gondolkodtam el, hogy abbahagyom hisz úgysem ér semmit így.

2019. ápr. 27. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz-nyár, jó idő, amikor egyre többször fogsz kevesebbet takaró ruhát viselni, trikót, pólót, amiben hamarabb meglátszik, hogy izmos vagy. Strandon, vízparton, sportoláskor meg bátran leveheted a felső és még inkább látszani fog, hogy edzel. Szerintem érdemes kitartónak lenned és folytatni, mert meglesz az eredménye. Lásd a jó oldalát, hogy vékony vagy. A szálkásítással keveset kell foglalkoznod. Az izom hamar meglátszik rajtad.
2019. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát apa, nem három kiló izom kell, hanem mondjuk harminc, az majd látszik nagykabátban is. Tisztában vagyok vele, hogy szinte lehetetlen ezzel a genetikai adottsággal vastagodni, de én pl. nem 2 hónapja, hanem már 20 éve csinálom...
2019. ápr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek tetszik az, ha kilóra nagyon sok izom van rajtad. A párom hozzád hasonló alkat, és szerintem látszik ruhán keresztül is, ha valaki erre figyel, mert ez tetszik neki. Persze sokféle ruha van, biztos el is lehet takarni, ha nagyon igyekszel.
2019. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, az a lényeg, hogy mások mit mondanak. Magadért csináld, ne mások miatt. Főleg, ne a nők miatt kondizz.
2019. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csinálom, a mellem nagyon rossz, a bicepszem,tricepszem jó, a hátam nagyon jó. Amig nem híztam meg,picit addig a hasizmom is látszott.
2019. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak, magam miatt csinálom.
2019. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!