Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Túl nagyra edzettem a combom. Mit tegyek ha kisebbet akarok?

Tavaly keményen edzettem combra, meg is lett az eredménye. Így egy év elteltével egyre több hátrányával találkozom mint pl: nehezen tudok normális nadrágot venni, mert a combom nagy, a derekam szűk; tanulok úszni, úgy gondolom a nagy comb lehúz. Ezt +5kg súlymellényben 40 guggolással (majdnem naponta) értem el. Tudjátok hogyan tudnék kisebb combot elérni? 193 cm 87 kg 19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: comb, edzés

máj. 15. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
40 guggolas majdnem naponta, 5 kilo plusszal xdd hagyjal mar, ha ettol nagy a combod, akkor inkabb haj van rajta, nem izom. Hulyesegeket meg ne kerdezz. Ne edzel combra es nem lesz nagy, ennyi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont máj. 15. 19:03 Privát üzenet

Nincs olyan, hogy túl nagy comb.

Nem húz az le úszás közben ha rendesen lábtempózol.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 15. 19:04 Privát üzenet

Amúgy meg jah. Vicc ez a +5 kiló.

Csak simán béna vagy az úszásban ennyi a dolog.

# 3/9Időpont máj. 15. 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1 hónapig csináltam. Normális válaszokat várok.

# 4/9Időpont máj. 15. 19:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első: a maratoni futóknak kicsi a combjuk csak úgy mint a bicajosoknak. Vannak srácok akik verticalra edzenek azoknak se látok nagy combot.

# 5/9Időpont máj. 15. 19:11 Privát üzenet
Kicsi a bicajosok combja? Hol élsz te? :D

# 6/9Időpont máj. 15. 20:10 Privát üzenet

1 hónap +5 kilótól akkora a combod, hogy nem férsz bele a gatyába :D

Ma már ne igyál többet a nagyfater rézelejés páleszéből mert megárt...

# 7/9Időpont máj. 15. 20:11 Privát üzenet
Azért itt vannak bajok keményen :D

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 15. 20:53 Privát üzenet
Ez tuti troll...:D Én kezdő vagyok ropi labakkal es 70 kiloval guggolok. Gondolom te + 5 kiloval mar Kathi Bela vagy :D 1 hónap utan....xd

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 15. 22:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet túl edzettem magamat és-e miatt fáj a lábam?
Elszeretnék kezdeni gördeszkázni, de nem tudom, hogy milyen gördeszkát vegyek. Akarok egy pár alap trükköt is tanulni és úgy hallottam, hogy a Penny Boardok jók erre a célra. Szerintetek?
Miért hízok amióta edzek?
Mik azok a gyakorlatok, ami minden izmot erősít? Gondolok itt az edzésre, például ha nem akarok fittness terembe járni.
Most kezdek majd konditerembe járni. Eddig csak itthon edzettem. Elég sovány vagyok, de még normálisnak mondható. Nem akarok nagy izmokat, inkább bordázottakat. Tehát, hogy jól...
Ha eljárok heti 3x másfél órát boxolni és előtte nem edzettem semmit és ugyanannyit eszek akkor miért nem fogytam semmit 2 hónap után sem?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!