Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok ajánlani egy nagyon kemény edzést?

máj. 15. 19:30  Privát üzenet  

A válasz
MadSeal nevű felhasználó válasza:

Személy szerint nekem az izometrikus edzések a legnehezebbek, de nagy általánosságban a magas intenzitású kondíciós edzések az egyik legkemènyebbek.

Persze ez emberfüggő, hogy kinek mi a kemény. Valakit egy jó sprintertetéssel egy 400as pályán kómába lehetne ejteni egy kör alatt, míg van, akit nyúzni lehet egy óráig 170es pulzuson, akkor is bírni fogja.

De itt tuti azt fogják mondani neked, hogy wing chunoz egy építkezésen vagy valami hasonló...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 00:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ajánlani megbízható kémény- és fűtésszerelőt, aki megfelelő áron dolgozik. Héra fűtést szeretnénk cirkófűtésre cserélni. A mostani kémény teljesen megfelel a Héra...
Milyen kreatint (leginkabb kapszulara gondolok) tudnatok ajanlani egesz napos es kemeny fizikai munka melle? (kemeny alatt azt ertem, hogy nehez dolgok ido oda hordozasa,...
Valaki tud ajanlani valami kemény dubstepet?
Milyen tevékenységet, szervezetet tudtok ajánlani; ami kemény, érett felnőtt férfit farag az emberből?
Extrem frizurakhoz hajlakk mit tudtok ajanlani? A baleas trend it up, meg a taft maxx power, es a got2be extremje megszunt . :/ gondolkoztam itt loreal vagy tigibe? Vki tud az az...
DC universben kezdő leszek, melyik karival llehet gyorsan harcolni, killelni, vagy milyen kemeny karaktert tudtok ajanlani?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!