Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért van az, hogy valamikor nagyon mély levegőt tudok venni, valamikor meg csak felületesnek érzem?

Valamikor olyan mély levegőt tudok venni, hogy érzem szinte az egész tüdőm megtelítődik levegővel, mintha teljesen leig menni. Valamikor meg nem sikerül így, csak felületes. Miért van ez és hogy tudok mindig olyan mélyet venni?

2-3 percig vissza bírom tartani a lélegzetem, úgyhogy szerintem nem rendellenesség miatt.

máj. 15. 21:05  Privát üzenet  

A válasz

Tudsz, ha megvárod, míg szinte az összes levegőd "kijön" :D

Próbáld csak meg

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbáltam már, de nem mindig sikerül.

# 2/2Időpont máj. 16. 07:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor elmegyek futni mindig szur az oldalam. Írnátok tippeket, hogy hogyan vegyek levegőt futás közben?
Javítja az állóképességet, ha sokáig benntartom a levegőt, hogy táguljon a tüdőm?
Edzés szempontjából mennyire fontos, hogy orron keresztül vegyem a levegőt?
Télen futóktól kérdezem, hogy nem zavar hogy hideg levegőt szívtok be? Van ez ellen valami hasznos tipp?
Futás közben, hogyan kell helyesen levegőt venni?
Hogyan vegyem a levegőt úgy, hogy ne szúrjon az oldalam? Vagy mi mást tudnék tenni ellene?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!