Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlotok...

Milyen táncot ajánlotok nekem? 16/L

Figyelt kérdés
Hajlékony vagyok, nem túl magas... (160cm) Közepes alkatom van de igyekszem fogyni. 3év klasszikus baletten vagyok túl de idén megszűnt a tánciskolám :( Olyan táncot szeretnék ahol a korosztályomban jó lehetek. A balettet szeretem de túl későn keztem így sosem lehetek már olyan jó mint a többiek Mit ajánlotok? (Miskolc)

2019. máj. 18. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hobbi, sport, vagy hivatás?

Nézz körül, milyen tánciskolák vannak a környéken, melyik a szimpi, próbálj ki többet is, aztán előbb-utóbb letisztul, melyik lesz az igazi.

Neked kell eldöntened. :)

2019. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sport, és szeretnék versenyekre is járni. A közelemben rengeteg tánc van ezért szeretném a segítségeteket kérni
2019. máj. 19. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok helyi, nem tudom milyen lehetôségek vannak. Az meg a másik nem tudom hogy mozogsz, miket tudsz csinálni, hogy viszonyulsz egy esetleges partnerhez... így nehéz bármit is mondani. Nézz szét, kérdezz körbe ezek alapján az ismerôsöknél amit írtál.
2019. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!