Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony edzés terv ehez a...

Szilvia505 kérdése:

Hatékony edzés terv ehez a feltételekhez?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék néhány pár kilót le adni, tudom hogy csodák nincsennek, szóval 2-3 hét alatt nem adok le 3-4 kilót. Szóval maradjunk annyiban, hogy a legrövidebb idő alatt, le adjak kb 5 kilót. De mellé edzeni is szeretnék, vamai hatékonyat, mert lassan féléve edzek, leginkább fenékre, és hasra, de nem nagyon látok változást (heti 3x 2 óra) edzés. Szóval valami olyat keresek, hogy gyorsabban fogyjak, mellé menne a fenék, has edzés, meg persze a homok óra alak, hogy minden meglegyen nyárra. Tudom kb lehettlen, de az eddigi félév alatt semmit nem változtam, pedig mindent betartottam... Szóval nem értem. Valakinek hatékony és bevált ezdéd terv, kaja tervvel (?) nem tudom hogy nevezzzem. Tippeket tudnátok adni, esetleg vlami normális oldalt. Mert neten sok hülyeséget össze írkálnak, és már nem tudom mi lenne jó, személyi edzőre pedig nincs elég keretem.

A válaszokat előre köszönöm. :D

17/L



2019. máj. 20. 13:11
 1/3 anonim válasza:
Simán menj el kondizni. Ne egyél sokat föleg KFC /mekis kajákat. Mást nem tudok!!
2019. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, esetleg bevált hatékony feladatok, fenék edzésre? ><
2019. máj. 20. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenek edzesere nagyjabol a guggolas a legjobb. Ha gondolod privatba ird le az edzesterved es hogy miket eszel, hatha tajekozottabb leszek es tudok ugy segiteni normalisan.
2019. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!