Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a szar cipőtől lehet?

Ez a szar cipőtől lehet?

Figyelt kérdés

Felvételi követelmények között van a futás (honvédtisztképzés). Ehhez mérten futok is egy ideje. Ma viszont alig futottam le 1,5 km-t, valami égtelen fájdalom nyillalt a lábamba, konkrétan az alsó lábszáramba. Most betonon futok, egyébként földúton szoktam, csak kapunk szakadt az eső, mindenhol sár van. Konkrétan a sípcsontjaim mentén fáj, de annyira, hogy már úgy voltam vele, hogy leülök, mert nem bírom. Második cipőt vettem fel mint szoktam, ez egy sima sportcipő. Ettől fájhat ilyen szinten a lábam? Nem izomláz szerintem, mert akkor nem csak most tűnt volna fel.

Ha valaki tud segíteni megköszönném ;)


2019. máj. 20. 21:46
 1/2 anonim válasza:

csonthártyagyulladástól kezdve a rossz cipőig bármi lehet, távdiagnosztikát ki vállalna garanciával :)

Pihentesd...

2019. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Lehet a beton és a nem megfelelő futótechnika okozott egy kis csonthártyagyuszit. Pihentesd.
2019. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!