Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemrég elkezdtem jógázni, de...

Nemrég elkezdtem jógázni, de csúszik a tenyerem, van valami praktika erre, hogy ez a körülmény ne nehezítse meg kitartani a pózokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a bőrömet bekenni olyannal, ami porlik, meg van, amitől kiütésem lesz. Szóval valami másféle módszer kellene.
2019. máj. 23. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom, nem erre való, de edzőkesztyű? Talán könnyebb lenne vele.
2019. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akár, ha segít, elég bosszantó, hogy kicsúszok a pózból és igazgatni kell közben. :-) Tudsz esetleg linkelni példát? Nem vagyok tájékozott ezekben a termékekben. Kicsi kezem van, szóval akár gyerek méret is jöhet.
2019. máj. 24. 09:40
 3/7 anonim válasza:

Decathlonban vettem jógaszőnyeget, az nem csúszik egyáltalán. Igaz 15 000 ft, de nekem megérte, nagyon izzadós vagyok, másképp nem menne.

Amit még szoktak, főleg nagyon izzasztó jógaórákon (pl bikram) hogy jógatörülközőt raknak a szőnyegre.

Attól nem csúszik.

Az utazós szőnyegem csúszik a kezemnél, ezért ott egy hosszabb vékonyabb kéztörlő törülközőt rakok arra a helyre, ahova teszem a kezem pl lefelé néző kutyában. Ilyened biztosan van neked is otthon.

Ezenkívül lehet kapni jógakesztyűt, de azt nem próbáltam

Remélem tudtam segíteni. :)


21/n

2019. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát most nem ruháznék be ilyen költséggel, eljött végre az ablakcsere ideje, az előrébb van a kiadásaim sorában, de felvettem a listára a jógaszőnyeget is. Lehet sajátot vinni, szóval hosszú távon jó lesz. Majd meglepem vele magam szülinapomra. :-)
2019. máj. 24. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szonyeg, ha nincs otthon az nem olyan jo, csinalj olyan pozokat ahol nem problema ha csuszik a tenyered. ;)
2019. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem itthon jógázok, csoportos órára járok.
2019. máj. 26. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Jogakesztyu

AliExpress-en 2 dollar🙂

Jogazokni szinten hasznos, foleg, h itt a nyar es nincs matracos.

2019. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!