Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégető - étel, - ital...

Zsírégető - étel, - ital edzés mellé?

Figyelt kérdés

Sziaszok! Zsírégető érelt is italt keresek. Snack, reggeli....

Előre is köszönöm!



2019. máj. 23. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2019-ben még mindig ott tartunk, hogy emberek hisznek a zsírégető termékekben.. Szomorú.
2019. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem hülyeségek a zsirégető temékek,csak nem fejezte ki magát az előttem lévő. Haszontalanok hanyag étrend mellett,ha nincsen rendben a kaja,akkor felesleges,de te ezt nem irtad,hogy nincsen rendben. Konkrét zsirégető étel nem létezik,tehát ezt engedd el messzire, kiegészitőként ,folyadék ,vagy kapszula formájában igen,de sok a a koffein tartalmuk. érdemesebb egy egészségesebb zöldtevál, csalánteával foglalkoznod,persze ezek méregtelenitenek,zsirból nem vesznek el. Az étrended legyen rendben ,ez a fontos !
2019. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
L-karnitin van, de ugyanúgy azt mondom, mint a kettes. És az egyes :D
2019. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy csak az hanem ami ezt segíti csak nem fejeztem ki magam úgy látszik eléggé
2019. máj. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!