Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó az izmos nő?

Mennyire vonzó az izmos nő?

Figyelt kérdés
Nem a két ajtós kokszos állatokra gondolok és nem is a divat kondisokra. 2 éve edzek heti 5× komolyan csinálom annak ellenére hogy 16eves vagyok. Vannak rendesen combjaim és átlagnál jóval vastagabb karom. Mennyire vonzó ez? Inkább a tényleg vékony lányok a befutók? Barátom nem volt még azért kérdezem.

2019. máj. 25. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik, de azok közül akiket én ismerek srácok inkább az jön be nekik, ha jó az alakod, de azért nem látszik rajta mint ahogy mondtad hogy "vannak rendesen combjaim meg jóval vastagabb a karom mint az átlag), tehát hogy állandóan gyúr. :D
2019. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem az a tapasztalatom, h a korunk beli (17L vagyok) srácoknak az olyan nők tetszenek, amit a neten látnak, vékony, trendi, stb. Érettebb pasiknak viszont kifejezetten bejön ha sportos, formás egy nő.

Nekem sem volt még senkim, de ez a tapasztalatom.

2019. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejön. Volt is hasonló barátnőm.
2022. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!