Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fussak hogy gyorsabb legyek?

Hogy fussak hogy gyorsabb legyek?

Figyelt kérdés

Decemberben kezdtem el futni,akkor pár perc alatt kifulladtam,2 km-t se bírtam lefutni megállás nélkül,de most már eljutottam odáig,hogy több mint másfél órákat,100-110 percet lefutok megállás nélkül.Szóval az állóképességem elég jó már.

Viszont borzasztóan lassú vagyok.

A 2 km kb 10 perc alatt van meg,sprintelni meg nem is tudok vagyis az inkább gyors futás mint sprint.



2019. jún. 7. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
12km/h az nem lassú.
2019. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 a futást nem km/h ban mérik.


Az 5 perc/km tempó pedig nem épp lassú.

2019. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb mintha azt mondanád, hogy az időt nem órában hanem percben mérik. Mindennapi okoskodásunk add meg nekünk ma.
2019. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem használja a km/h t futásra.

Ha járnál futni akkor te is tudnád, ezzel azt bizonyítottad, hogy te nem futsz, mégis ideböfögsz. Akkor ki is az okoskodó?


Mondjuk te. Kapjál már a fejedhez öregem!

2019. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták 2km 7 perc 30 mp alattól számít átlagosnak
2019. jún. 7. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
4 perc alatt az nagyon nem az átlag már
2019. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szokták a futást km/h ban is mérni, ne oszd az észt, ha nincs mit. A 12 km/ h nem lassú, de persze lehetne gyorsabban is, kérdés kihez méred magad
2019. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne, szokták, mondjuk 100m sprinten. De a kérdező nem sprinter. A futók 99% nem használja.


Itt továbbra is ti okoskodtok. Értelmes valaszt egyikőtök se adott, egyedül én válaszoltam a kérdezőnek normálisan. Ti csak az eszeteket játszátok itt...

2019. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!