Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » R3d One vélemények?

R3d One vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ideje gondolkodok azon, hogy szeptembertől ott folytatnám a táncolást, viszont nem vagyom benne biztos. Tapasztalatok és véleményetekre lennék kíváncsi? U.i Dunaszerdahelyre járnék, ha úgy van. Szóval azok akik oda jártak mindent amit tudni kell írjátok le, kérlek.

2019. jún. 9. 01:56
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én nem oda jártam, de az apum kollégájának a lánya igen :D Ő pedig nagyon szerette :D
2019. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már ez is segített egy kicsit. :)
2019. jún. 12. 21:31
 3/4 anonim válasza:
Szia :) Én is jártam náluk. Szerintem a követőik, nézettségük és hírűk az egyesületért beszélnek. Nekem nagyon jó tapasztalataim voltak. Annak ellenére, hogy a csoportban sokan nagyon ügyesek voltak én meg teljesen kezdő és kicsikét bénácska nem hagytak lemaradni, vagy rosszul érezni magam. Jók a koreók, bár tényleg nagyon egyediek, és minden tanárnak van egy saját stílusa amit belevisz az óráiba, de alapvetően nagyon király mindegyikük. Szóval nyugodtan menj a Red Onehoz! :)
2019. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ, csak örülni tudok, hogy jó tapasztalatokat hallok. :)
2019. júl. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!