Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hanyagolnom kene a futast mig...

Hanyagolnom kene a futast mig a terdem helyre jon teljesen vagy mehetek kisebb tavokat terdvedovel?

Figyelt kérdés
Tervedo alatt nem azt ertem ami a gorkorizasnal van hanem egy eros anyagbol allo valamit amit ha rateszek a terdemre eleg egyenesen tartja es nem faj annyira :D pont egy hete, hogy estem egy nagyot es bevertem a jobb terdem belso felet , utana nem is volt olyan veszes a fajdalom, belilult meg ilyenek de tuleltem. Meg masnap is elmentem futni, semmi bajom nem volt. Az utobbi napokban viszont mar tobbet mentem (7-10 kmert), persze fokozatosan noveltem a tavot mindig, es ott ahol bevertem a terdemet tegnap ota nagyon faj. (Tegnap futottam le a 10 kmert) a masiknak semmi baja, semmi izomlaz mashol vagy ilyesmi. Kentem sport kremmel, most hordom ezt a valamit, viszont meg mindig faj. Ma is szeretnek menni csak egy laza 4 kmerre a "terdvedommel" de nemtudom artanek e neki vagy nem. Velemenyek?
2019. jún. 14. 16:46
 1/1 anonim válasza:
Attól, hogy kimoderáltatod, hogy orvost kérdezz ne internetes távgyógyászokat, még ez az egyetlen valid válasz a kérdésedre
2019. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!