Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pesten hol találom a számomra...

Pesten hol találom a számomra legalkalmasabb konditermet?

Figyelt kérdés

Vasárnap fogok felköltözni, itt már megvolt a saját, bevált kis termem, viszont odafent sem szeretném abbahagyni az edzést.

Főleg kardio-zok, valamint 30-40 perc futás minden nap megvan futógépen. Valamint, egy átlag bérlet Pesten mennyibe kerül?



2019. jún. 15. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen azempontokat vegyunk figyelembe?

Nekem pl. a legfontosabb,hogy milyen az oltozoszekreny.

Azt szeretem,ha ket meter magas,es fel meter szeles.ez az idealis.

Ilyen uujpest vasoskapunal van az irodahazban,ilyen edzoterem.

Ha csak szombat,vasrnap jarsz,8000 ft a berlet,

2019. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, a fő szempont nekem az, hogy legyen futógép :D Valamint, hogy minden nap tudjak menni legalább 1 órát, reggel 8 körül, vagy este 6 után. Nézegettem én is neten, elvileg az Nr1fintessnél 13ezer a havi bérlet és ott korlátlanul tudok menni, az mennyire legit?
2019. jún. 15. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Futásra ott a sziget, meg a millió rekortán pálya, tele velük a város. Ingyen van.
2019. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden teremben van futópad (legalábbis kell lennie). De hogy csak a futópadot használd, semmi mást, azért kibaxni az ablakon 10-16ezer ft közötti összeget... Te tudod.
2019. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyaron nem jarunk edzoterembe. Minek? Ott a rengeteg edzopalya,meg akertben,parkoloban is edzhtesztunk. En ugy szoktam.Lehet lepcsozni pl. A Komuves- lepcson.remek edzes!
2019. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35 fokban a normafan remek futni,jo a levego es huvos,tiszta. rekortan palyan!A Janos- hegyre is felfuthatsz,ha neheziteni akarsz. De futhatsz betonon,kavicson is ott.erdei folduton is. Az NKE mellett futhatsz mely homokban!van homokos teljes kor futopalya!
2019. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem csak futni szeretnek! kardio mellett kell csinalok felulest, haspret, valamint lassan elkellene kezdenem sulyozni is.. ezert gondoltam teremre, viszont felules haspres megy otthon is, akkor mindenfelekepp meglatogatom ezeket a helyeket, futni. tenyleg felesleges akkor egyenlore meg a berlet. koszonom mindenkinek, ment a fel!
2019. jún. 16. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak futni lehet sok helyen,kinti edzotermekben,amik ingyenesek: Nepliget,Margitsziget,NKE.,stb.
2019. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!