Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás zumbaórá...

Mi a legjobb megoldás zumbaórára, ha otthon felejtettem a zoknim (a cipőm nem) nyáron, mezítláb szandálban érkezve?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak és kizárólag zokniban és sportcipőben jó és szabad is zumbázni, otthon egyszer még próbáltam is mezítláb és full felhólyagosodott mindkét talpam, úgyhogy megtanultam a leckét és a miért kötelező a zokni+cipő.


Hozzáteszem, hogy nem csiniszandi, hanem a kirándulós fajtából a városi masszív, három pántos tépőzáras...


Ti mit tettek volna, ha így is be tudtok menni órára saját felelősségre?


Igazából most már végül óra után vagyok és végül maradtam inkább szandálban, maxi szorosra húzva mindenhol, hogy minél jobban tartsa a lábam és kifejezetten óvatosan táncoltam, vagy legalább is igyekeztem ;) és szerintem jól választottam, mert nem vagy csak alig hólyagosodott fel a talpam, de eszembe jutott ez így kérdésként, hogy azon túl, hogy a tanárok többsége nem enged be sportcipő nélkül az órájára persze, pláne Magyarországon (én külföldön élek amúgy, egy szabályaiban sokkal lazább országban, ahol így is én vagyok az ufó, hogy nem a tornacipőben érkezem az órára át a városon, mint mindenki más...), ti mit tettetek volna?


Persze kérdeztem, hogy van-e plusz zoknija vkinek, a stúdió recepcióján is, de persze nem volt...


Mezítláb sportcipőt bevállalta volna vki...?



2019. jún. 27. 18:51
 1/1 subrette ***** válasza:
100%
Ha belül párnázott, puha bélésű a sportcipő, felvettem volna mezítláb. Ha beleizzadsz, legfeljebb kimosod utána. Nálunk csomóan cipő nélkül, mezítláb zumbáznak. Szintén külföld, megengedőbb szokásokkal.
2019. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!