Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportisimo.hu oldal vèlemények?

Sportisimo.hu oldal vèlemények?

Figyelt kérdés

Nem merek rendelni az oldalró, mert túl olcsónak tűnnek a termékek..

18990ft ról vannak pl 6590 re leakciózva.

Ti mit gondoltok?


Köszi a válaszokat!



2019. júl. 2. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Én rendeltem már onnan, kétszer. Az első oké volt, a második csak annyiban hibádzott, hogy nem szóltak előre, hogy az egyik pár bringás kesztyűt nem tudják küldeni - ráadásul azt a terméket abban a méretben azóta is hozza az oldal akciós áron. De stimmelt minden más.

Bringás felsőket rendeltem főképp, a méretezésnél számolj rá legalább egy méretet, mert a megadott mérettáblázat nem biztos, hogy pontos. Az alapján nekem L kellett volna szinte mindenből, biztosra mentem, legyen inkább XL - hááát némely modell erősen passzentos.

Bár drága terméket nem rendeltem tőlük, szeretem ezeket a felsőket. Szerintem rendelj bátran, van cserelehetőség is.

2019. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én rendeltem egy new era baseball sapkát, rendben kijött, kifogástalan állapotú.
2020. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudom nem mai kérdés. De hátha valakinek hasznos lesz. Én nagyon sok rossz véleményt olvastam az oldallal kapcsolatban. Nem az jött amit rendelt, hamisított... Az oldalon az van írva, hogy több mint 7millió termék van a raktáron. De elvileg kevesen kapják azt, amit rendelnek. Én még nem rendeltem onnan. De szeretnék venni egy Umbro cipőt. Szinte csak itt találtam. Elég olcsón. 15ezer forint de levan akciózva 6ezer forintra...Szinte az összes termék. Van olyan is ami 30ezer és 5-6ezerre van leakciózva... Ez nekem gyanus. De olvastam sok jó véleményt is. Szoval dontsetek el ti, hogy innen rendeltek-e.
2022. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Direkt megszámoltam, 53-szor rendeltem a Sportisimótól 3,5 év alatt, nagyjából 20 és 50 ezer forint közötti értékekben. Egyszer sem volt semmi különösebb panaszom. Visszaküldésem volt méretprobléma miatt, szó nélkül visszafizették. Az igaz, hogy el kellett menni emiatt a postára, nem küldtek futárt, mint pl. az Answear. De rengeteg szuper ruhám, cipőm van a Sportisimótól, csak dicsérni tudom.
2022. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!