Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18-19 évesen érdemes elkezdene...

18-19 évesen érdemes elkezdenem triatlonozni? L

Figyelt kérdés

Nagyon jó vagyok hosszútávból, hobbi szinten mind a három (úszás, bicizés, futás) sportot űzöm, de eléggé rendszertelenül.


És igazából az a kérdés, hogy érdemes lenne-e egyesülethez mennem, vagy egyáltalán "szokás"-e, hogy kezdőként felvegyenek ebben a korban? Én akiket ismerek, és velem egyidősek, azok évek óta csinálják... Nem tudom belőlem mennyi hasznot lehetne húzni, ha ezt is figyelembe veszi az edző... (Egyébként még egy évem van gimiben, majd egyetemre megyek.)



2019. júl. 3. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni. Olimpiára már valószínűleg nem jutsz el, de nincs kizárva, úgyhogy ha szereted kezdj bele.
2019. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is olvastam, hogy nem lenne késő elkezdeni. Viszont nem tudom, hogy inkább egyénileg próbáljam meg kivitelezni, vagy egyesületnél is befogadnak? (Nem tudom, benne az az elképzelés van, hogy egyesülethez már egy bizonyos kor után nem nagyon vesznek fel, mert ugye minek foglalkozni 1 max 2 évet egy kezdővel, ha vannak vele egykorú "régimotorosok")
2019. júl. 3. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel fognak venni, mert az edzéseket ugyan úgy kifizeted, mint a régi motorosok, nem érdekük nem felvenni.
2019. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, értem, köszönöm a választ! :)
2019. júl. 3. 10:04
 5/5 anonim válasza:
Sikerült a terved?
jan. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!