Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremben hogy mennek a...

Edzőteremben hogy mennek a dolgok? Milyen az ottani "etikett"?

Figyelt kérdés

Magyarázás lvl. 100

Zöldfülűség lvl. 8001. Csoda hogy nem nő saláta a fülem helyére.


Na de a lényeg.


Szeretnék gépeken mozogni, de itthon nincs rá lehetőségem, a Tescoban meg hülyén néznék ki a futógép-osztályon melegítőben és szétizzadva, így edzőtermen gondolkodom.


Az egyik legnagyobb gond a szociális fóbiám - ami nagyon aranyosan gyakran ellenem irányul. (jesszus, valamit rosszul csináltam, ki fognak röhögni... ugye nem bszarintottam el ezt a gépet, mert akkor haragudni fognak rám) - igen, többségük eléggé hülye és irracionális, de nem az én kezemben van a gyeplő.


Szóval csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy mennek ott a dolgok, mit és hogy szokás ott csinálni.

Mármint, ja, "gyúrunk, vazze", de úgy azon kívül. Milyen cuccokat szoktak még vinni, mit csinálnak edzés előtt és után, ilyesmi.


Bocs a sok értetlenkedésért :)


Ja és 20 éves lány vagyok, ugye békén leszek hagyva? :D


2019. júl. 7. 19:05
 1/1 anonim válasza:
100%
Én 15 éves lányként betrollkodtam nulla hozzáértéssel anno. Nagyon segítőkészek voltak, mikor kérdeztem, viszont cserébe pakolj el magad után, ne foglald feleslegesen a gépeket, használj törölközőt a gépeken, hogy ne izzadd össze, utána fertőtleníts, legyél illedelmes és tartsd tiszteletben a tapasztaltabb embereket, de bátran kérdezd őket. Elején azt se tudtam, mi mire való, hogy kezdjem, szóval kezdtem a kardiógépekkel, azalatt pedig mindent megfigyeltem. Amúgy nem hinném, hogy rádstartolnának, ha erre gondolsz, normális ember oda edzeni megy.
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!